Finn din rådgiver

Rådgivere for bedriftsbredbånd

Aksel-2-kvadrat

Aksel Sæther

Kundeansvarlig bedrift

Direkte: 52 70 81 38
Mobil: 97 55 60 14
aksel.saether@hkraft.no

Portretter-HaugalandKraft-1351-Varm

Asbjørn Espetvedt

Bedriftsrådgiver bedrift

Direkte: 52 70 71 84
Mobil: 98 23 71 84
asbjorn.espetvedt@hkraft.no

Geir-Magne-2-kvadrat

Geir Magne Einarsen

Kundeansvarlig utbyggere og borettslag

Direkte: 52 70 71 88
Mobil: 98 23 71 88
geir.magne.einarsen@hkraft.no

HaugalandKraft-BentKvamme-8461

Bent Arne Kvamme

Storkundeansvarlig

Direkte: 52 70 71 17
Mobil: 41 51 17 82
bent.arne.kvamme@hkraft.no

Hans-2-kvadrat

Hans Haukaas

Storkundeansvarlig

Direkte: 52 70 71 96
Mobil: 98 23 71 96
hans.haukaas@hkraft.no

Rådgivere for strøm bedrift

ThrineLiseKathrineAmland-FotografLineMollerhaug-1500x1500px2

Lise Kathrine Amland

Leder salg bedrift

Direkte: 52 70 81 54
lise.kathrine.amland@hkraft.no

Mitt-prosjekt-2

Ida Forthun-Botnen

Bedriftsrådgiver

Direkte: 52707038
ida.forthun-botnen@hkraft.no

Maren Fosse Vestre, Salgskonsulent

Maren Vestre Fosse

Bedriftsrådgiver (Permisjon)

Direkte: 52 70 72 32
maren.vestre.fosse@hkraft.no

Rådgivere solkraft næring

Roar-HaugalandKraft-1386-Varm

Roar Sund

Salgskonsulent

Direkte: 52 70 71 27
roar.sund@hkraft.no

CamilllaOwe-FotografLineMollerhaug-1500x1500px2

Camilla Owe

Salgskonsulent

Direkte: 52708081
camilla.owe@hkraft.no

Prosjekt- og forretningsutvikling

Leif-Inge-HaugalandKraft-1425-Varm

Leif Inge Yrke

Prosjektleder og rådgiver

Direkte: 52 70 81 08
leif.inge.yrke@hkraft.no

Rådgivere Elektrotjenester

Arnold-Vaagen-crop

Arnold Vågen

Seksjonsleder / Installatør

Direkte: 52 70 72 76
Mobil: 98 23 72 76
arnold.vagen@hkraft.no

Eirik_IMG_0029

Eirik M. Hollekim

Prosjektingeniør

Direkte: 52 70 72 69
Mobil: 405 80 880
eirik.martinsen.hollekim@hkraft.no

Vet du ikke hvem du skal kontakte?

Send oss en henvendelse i skjemaet under og fortell oss hva du er interessert i, så vil en selger/rådgiver ta kontakt med deg.