Rådgivere for bedriftsbredbånd

Aksel-2-kvadrat

Aksel Sæther

Bedriftsrådgiver

Direkte: 52 70 81 38
Mobil: 97 55 60 14
E-post: akse@hkraft.no

Hans-2-kvadrat

Hans Haukaas

Bedriftsrådgiver

Direkte: 52 70 71 96
Mobil: 98 23 71 96
E-post: hha@hkraft.no

Portretter-HaugalandKraft-1351-Varm

Asbjørn Espetvedt

Bedriftsrådgiver

Direkte: 52 70 71 84
Mobil: 98 23 71 84
E-post: aes@hkraft.no

Geir-Magne-2-kvadrat

Geir Magne Einarsen

Salg borettslag / sameier

Direkte: 52 70 71 88
Mobil: 98 23 71 88
E-post: gme@hkraft.no

Rådgivere for strøm og energi

Andreas Bachmann, Salgssjef HK Energi

Andreas Bachmann

Salgssjef

Direkte: 52 70 72 21
Mobil: 982 37 221
E-post: andreas.bachmann@hkraft.no

LinnMarieKnarvik2-HK

Linn Marie Knarvik

Salgskonsulent

Direkte: 52 70 72 34
Mobil: 920 69 501
E-post: linn.marie.knarvik@hkraft.no

Maren Fosse Vestre, Salgskonsulent

Maren Vestre Fosse

Salgskonsulent

Direkte: 52 70 72 32
Mobil: 932 96 302
E-post: maren.vestre.fosse@hkraft.no

Rådgivere for Solkraft og elbilladere

Krisitan Gautesen, Forretningsutvikler HK Energi

Kristian L. Gautesen

Salgs- og forretningsutvikler

Direkte: 52 70 81 58
Mobil: 920 15 077
E-post: kristian.l.gautesen@hkraft.no

Roar-HaugalandKraft-1386-Varm

Roar Sund

Salgskonsulent

Direkte: 52 70 71 27
Mobil: 924 48 574
E-post: roar.sund@hkraft.no

HaugalandKraft-Christina-260520-1475-Varm

Christina Skaatan

Salgs- og forretningsutvikler

Direkte: 52 70 81 56
Mobil: 464 24 520
E-post: christina.skaatan@hkraft.no

Leif-Inge-HaugalandKraft-1425-Varm

Leif Inge Yrke

Rådgiver elbillader

Direkte: 52 70 81 08
Mobil: 982 27 666
E-post: leif.inge.yrke@hkraft.no

Rådgivere for alarm

HaugalandKraft-Einar-260520-1544-Varm

Einar Lindø

Fagansvarlig alarm

Direkte: 52 70 80 44
Mobil: 99 33 31 11
E-post: einar.lindo@hkraft.no

HaugalandKraft-Marianne-260520-1609-Varm

Marianne B. Vassnes

Alarmrådgiver

Direkte: 52 70 80 17
Mobil: 48 04 42 63
E-post: marianne.vassnes@hkraft.no

Rådgivere smarte lysanlegg

EirikHollekim-fotografLineMollerhaug-O45A5606_utsnitt

Eirik M. Holekim

Prosjektingeniør

Direkte: 52 70 72 69
Mobil: 405 80 880
E-post: eirik.martinsen.hollekim@hkraft.no